Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach

Telefony alarmowe Powiat Chojnice, BIP
Powiat Chojnice KPPSP Chojnice BIP

Turniej piłkarski

W dniu 13 marca 2018 roku odbył się turniej w piłkę nożną halową o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Chojnicach. Turniej został zorganizowany przez Komisję Zakładową NSZZ  „Solidarność”  przy KP PSP w Chojnicach. Turniej został objęty patronatem przez Posła na Sejm Mikołaja Aleksandra Mrówczyńskiego. Otwarcia turnieju dokonał Pan Komendant Powiatowy PSP st. kpt. Błażej Chamier Ciemiński.

Do zmagań sportowych przystąpiły 3 drużyny z JRG Chojnice. Turniej rozpoczął się od rywalizacji  zmiany III ze zmianą I. Zawodnicy ze zmiany III to zwycięzcy poprzednich edycji turnieju. Po emocjonującym, ale jednostronnym spotkaniu zmiana I wygrała ze zmianą III wynikiem 6:0. Kolejny mecz to rywalizacja zmiany III i zmiany II, który po wyrównanej rywalizacji zakończył się zwycięstwem zmiany III 5:2. Ostatni mecz w turnieju to zwycięstwo zmiany I 12:3 nad zmianą II.

Na zakończenie turnieju odbyło się wręczenie pamiątkowych pucharów i statuetek przez Pana Komendanta Powiatowego PSP w Chojnicach i Przewodniczącego związku zawodowego NSZZ „Solidarność” Jana Banaszaka.

Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Chojnicach trafił do bezdyskusyjnych zwycięzców turnieju zawodników zmiany I

Puchar Posła na Sejm Mikołaja Aleksandra Mrówczyńskiego dla najlepszego zawodnika turnieju trafił do Macieja Szrama ze zmiany I.

Statuetka dla najlepszego bramkarza turnieju  trafiła do Tomasza Liegmanna ze zmiany I

Statuetka dla najlepszego strzelca turnieju trafiła do Arona Górnowicza ze zmiany I.

Tagi ,

Powiązane artykuły