Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach

Telefony alarmowe Powiat Chojnice, BIP
Powiat Chojnice KPPSP Chojnice BIP

Sukces strażaków w tenisie stołowym

W dniach 12-13 lutego 2019 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Kwidzynie odbyły się mistrzostwa województwa pomorskiego w tenisie stołowym ,,O Puchar Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP”.

Pierwszego dnia zawodów rozegrany został turniej drużynowy, nasza Komenda reprezentowana przez st.asp Michała Brieger i mł. asp Rafała Rafińskiego zajęła czwarte miejsce. Następnego dnia odbyły się rozgrywki indywidualne st.asp. Michał Brieger wygrał turniej i tym samym został mistrzem województwa.

W klasyfikacji drużynowej i indywidualnej najlepszym zawodnikom wręczono puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.