Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach

Telefony alarmowe Powiat Chojnice, BIP
Powiat Chojnice KPPSP Chojnice BIP

III Edycja Nagrody Animus Fortis – Mężny Duch

Do 16 lutego 2020 r. można zgłaszać kandydatów do III edycji nagrody Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego ANIMUS FORTIS (Mężny Duch), nawiązującej do najlepszych tradycji służb medycznych, której celem jest uhonorowanie osób i instytucji mających szczególny wpływ na pozytywne zmiany oraz kształtowane wizerunku służb ratowniczych.

Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach. W kategorii indywidualnej („Osobiste męstwo”) – osobie, która w roku poprzedzającym przyznanie nagrody wyróżniła się w znaczący sposób w akcji ratowniczej (może to być osoba pełniąca służbę lub zatrudniona w instytucji realizującej zadania ratownicze); w kategorii instytucjonalnej – przedstawicielowi instytucji, która znacząco wpłynęła swoimi działaniami na pozytywne zmiany pozwalające skuteczniej ratować ludzkie życie. Laureatami mogą zostać osoby będące funkcjonariuszami lub pracownikami instytucji, które realizują bezpośrednio, bądź współuczestniczą w realizacji szeroko pojętych zadań ratowniczych (np. w wojsku, policji, straży pożarnej, służbie zdrowia, WOPR,TOPR, GOPR).

Kandydatów zgłaszać mogą zarówno osoby, jak i Instytucje, w formiepisemnego wniosku wraz z uzasadnieniem. Kapituła złożona z 13 członków przyzna statuetkę będąca, miniaturą projektu „Pomnika Sanitariusza”, Upamiętniającego medyków poległych w walkach o odzyskanie niepodległości orazdyplomy honorowe. Nagroda objęta jest patronatem honorowym Prezesa RadyMinistrów.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Dyrektora WIM, tel. 261-817-721, e – mail:mzlotkowska@wim.mil.pl

 

Regulamin konkursu

Wniosek o nagrody indywidualną

Wniosek o nagrody instytucjionalną

Opracowanie: Wydział Prezydialny, Gabinet Komendanta Głównego

 

Pliki do pobrania

Wniosek o nagrody instytucjionalną
Tytuł: Wniosek o nagrody instytucjionalną
Rozmiar: 353 KB
Wniosek o nagrody indywidualną
Tytuł: Wniosek o nagrody indywidualną
Rozmiar: 329 KB
Regulamin konkursu
Tytuł: Regulamin konkursu
Rozmiar: 1 MB