Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach

Telefony alarmowe Powiat Chojnice, BIP
Powiat Chojnice KPPSP Chojnice BIP

Firefighter Combat Challenge – Wadowice 2016

FCC TEAM CHOJNICE w dniach 25-27.08.2016 r. po raz kolejny brał udział w kolejnej edycji zawodów Firefighter Combat Challenge, która odbyła się w Wadowicach. W słonecznych i upalnych Wadowicach zawodnicy zmagali się z torem przeszkód w startach indywidualnych, tandemach oraz w sztafecie. Kilku z zawodników uzyskało swoje wyniki życiowe, a jeden z chojnickich tandemów zajął 10 miejsce w kategorii open. Wysokie 7 miejsce, z najlepszym w tym roku czasem, zajęła sztafeta z Chojnic.
W zawodach wzięli udział:

  • mł. bryg. Dariusz Kaźmierczak,
  • asp. sztab. Andrzej Gierszewski,
  • st. ogn. Marek Windorpski,
  • ogn. Tomasz Liegmann,
  • sekc. Marcin Dończyk.

Swój start drużyna dedykuje najlepszemu z zawodników, Mikołajowi Kęsikowi oraz jego partnerce Kindze. Lider teamu ze względu na poważne problemy osobiste, nie może brać udziału w startach. Cała drużyna czeka na jego powrót.

W dniach 23-24 września 2016 r. FCC TEAM CHOJNICE podejmujemy kolejne wyzwanie, podczas ostatnich w bieżącym roku zawodów w formule FCC. Zmagania rozegrają się w Łódzkiej Manufakturze. Relację ze startów można zobaczyć na facebooku: FCC TEAM CHOJNICE. Wyniki zawodów zamieszczono na stronie internetowej organizatora: https://pl-pl.facebook.com/WadowiceFCC/

Tagi , , ,

Powiązane artykuły